10 Ağustos 2014 Pazar

keyfim yok diye mime sıra geldi


Şeyma sağolsun beni unutmayıp mimlemiş. Çok şeker kız ya. Biliyor benide ne kadar beklettiğimi ona rağmen unutmuyor. Canım sıkkın bekli anlatırım belki anlatmam aam sıkılınca aklıma mimler geldi. Şeyma umarım beni beklettiğim için affeder.

1.Geçmişin olmasaydı bugün ortaya koymakta olduğun şey ne olurdu?
Geçmişi olmayan adam misali uyanırdım. Sonra tabi nerdeyim kimim zart zurt. Sonra ben gider Bay B`yi bi şekilde bulurdum filmlerde hep öyle olmaz mı? Şaka bir yana bir bok olamazdım. Geçmişimden aldığım bir ansiklopedi ders var. Hepsi gidince bugün olduğum kadından eser kalmazdı.

2.Annen, baban senin için ne ifade ediyor?
Anne ve babam her şeyim. Annem deli kadınım. İlişki danışmanım, sırdaşım. Babam huzurum, sıcak kucağım.
 
3.İmkansız olduğunu düşündüğün her şeyin kapılarını açmak için ne kadar gönüllü olurdun?
İmkansız gelen Bay Uzun vardı. Zaten boka da güzelce sardı. Ama imkansızı zorlarım ben. Elimden geleni yaparım. İş bende biter. İmkansız gözümde yarattığım zorluktur.

4.Şu an sen kimsin ve ne kadar büyük, parlak ve faydalı bir macera ortaya koyacaksın?
Şuan Bay B`ye aşık saplantılı kızım. Yapmak istediğim bir sürü şeyi olan hayaller aleminde yaşayan biriyim. İlerde bunların sonucunu göremesem de hepsini deneyeceğim. Hem planlar arasında Bay B ile evlenmek ve dört çocuk yapmak gibi uçuk fikirlerimde var.

5.Kalbin daha önce hiç kırılmamış olsaydı ne kadar neşeli, inanılmaz, olağanüstü, değerli ve tümüyle doyurucu bir ilişki içinde olurdun?
Bay Uzun kalbimi benim fena halde kırdı. Üstüne bide aşka tövbe ettirdi. O salakla benden bir bok olmazdı. Ne doyurucu ne de olağanüstü bir ilişkim olurdu. Bir de bunlayım diye Bay B`ye aşık olunca beyinsel aldatma yüzünden vicdan azabı duyardım.


4 yorum:

 1. ah ah keşke şu bay b konusu bitse be yaaa yazık sana amaaa :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Çok yazık hemde if bu ara görmedim o yuzfrn hic keyfim yok

   Sil
 2. Ve ben bu mimi yeni görüyorum kınadım kendimi :D
  Tek soru hariç hepsi bay b. :D
  Çok teşekkür ederim canım benim kırmadığın için :*

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Ben Bay B siz mm yapmayı beceremiyorum sanırım :(

   Sil