28 Eylül 2017 Perşembe

araban olduğunu 153463135 paylaşımından anlamıştım


Gına geldi instagram serserilerinden. 1970lerde Pers kaplanının nesli tükendi, onlar amip gibi çoğalıyor. Sosyal medya adına bir instagram kalmıştı elimde tutunacak dal. Gözüm kulağım kanayınca daha fazla sessiz kalamadım. Yediğini içtiğini koydun altında tarif vardır, çok iyi yapılan yerdir dedik görmezden geldik. Gittiğin düğün derneğe bizi de götürdün, yaptığın tatile 3. tekil şahıs yaptın onu da çektik sineye. Ama o araba kullanırken direksiyon manzaralı dinleme listelerine son vermenizin zamanı geldi. Lanet hikayeler otomatik geçiyor ve 3 hikayeden beri direksiyon. Bir de bunlar öyle bir ayarlıyor ki öndeki araç ile direksiyon fifty fifty iken sağdan bir de şarkı ismini de gözümüze sokuyorlar. Heves etmiş bir kez yapmış dersinde her gün evine gidip gelirken bize de bu yapılmaz ki. Sevdiğin şarkıları dinlemek istesem girer spotify listelerini dinlerim. Ülkede Demet Akalın, İrem Derici (ve türevleri) şarkıları sevmeyenlerde var. Biz zaten biliyoruz İstanbul`da ilerlemeyen bir trafik var. Instagram hikayen olcak diye kaza yapacaksın ya. Annemin dediği gibi elin işte gözün oynaşta olmasın. Hikayenizde boş boş konuşun, eğlendirin, güldürün, bir güzellik gösterin ama şarkılarınızla trafiği paylaşmayın. 

12 yorum:

 1. Evet yaaa. Çok haklısın Lady. Bu iş nereye kadar gidecek merak ediyorum valla .

  YanıtlaSil
 2. Paylaşacak başka bir şeyi, "varım" diyerek kabul olacağına inandığı başla bir şeyi yok demek ki. Kızma ama belki acı derim.

  Sevgiler

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Gökyüzü var. hiç değilse bir kere kafasını kaldırıp bakmayanlara göstermiş olurlar. Direksiyon nedir ya

   Sil
 3. Harika bir yazı olmuş 👏
  Kendi canını geçtik başkasının canına kastetmesin en azından!

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Umarım bir ikisi görür de vazgeçer

   Sil
 4. Bak ya isyan etmeye de gelirmiş buralara. Lady dön artık sen de böyle olmayacak bak hasret kalıyoruz :D
  Yeni bir bildirim ya da yine yeni paylaşılmış şeylere bakma gibi bir hastalığım olmasa story aslında umrumda olmaz ama o tık tık tık geçtiğim saniyelere bile üzülüyorum. Hayır yani arkadaşlarım ne hale gelmiş demeden edemiyorum.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Evet ya cidden özledim herkesi. Artık kapattım ya instagramı. Bıktım çünkü ciddi manada. En acısı da o zaten ve şakayla karışık söylüyorum ediyorum ama yok anlamıyorlar.

   Sil
 5. heeey kızgın cadııııı :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. çok uysalımdır aslında :D

   Sil
 6. Ben instagramı kapadım, kafam rahat :D

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. En iyisi ya bende uygulamayı kaldırdım

   Sil