19 Haziran 2015 Cuma

ikinci sorudan elenen yarışmacı kafası


Pek akıllı işi değil. Zaten bende pek akıllı işlerin altına imzamı atmam. Bu yenisi de hiç akıllı işi değil. Saçma espriler, şakalaşmaların hiç bu noktaya geleceğini tahmin etmezdim. Kafam aslında hala karışık. Bir çok temel sorun var mesela. Aslında çok çok sorunum var. Ama neden “evet” dedim bilmiyorum. Ya da oturup onca anlaşmayı neden yaptığımı da bilmiyorum. Doğru yapıp yapmadığımı ise hiç bilmiyorum. Aslında bildiğim bir şey yok. Kendimi 2014 Türkiye lys birincisi olup da ikinci sorudan elenen Kim 500 Bin İster yarışmacısı gibi hissediyorum. Onunla şaka olmaz ama girdim bir işe. Nasıl çıkarım bilmiyorum. Kaldı ki hiçbir şey hissetmiyorum. O da kafa buluyor kesin.

13 yorum:

 1. Sanırım daha önce bir olayı hiç bu kadar üstü kapalı anlatmamıştın. Konu her neyse boş ver, olacağı varsa olur zaten karşımdaki kim olursa olsun fark etmez

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Şey yumurtladım sanırım yoruma cevap veremeden :D

   Sil
 2. Zor ve pek fark edilemeden atılan bir adım gibi olmuş. Kolay gelsin diyorum. Beklenmedik mutluluklar umarım...

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Ben ve mutluluk olunca o boka sardı tabi :D

   Sil
 3. Yani tam durumu bilemem tabi ama bazen çok fazla üstüne düşünmek olası mutlulukları gölgeleyebiliyor. En azından o kafa buluyorsa sen de biraz eğlen, n'olacak yani?

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Öyle yapayım dedim de sanırım elimde patladı. :D

   Sil
 4. Yanıtlar
  1. Onuda beceremem. Mesela herkes kuş olsa ben tavuk olur uçamam.

   Sil
  2. yumurtandan faydalanırız dert değil:)

   Sil
 5. Sen söyledin cevap buldun biz dinledik :)

  YanıtlaSil